tel. 91 487 49 36 biuro@oil.szczecin.pl

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie

OIL KORONAWIRUS - inicjatywy OIL w Szczecinie Badanie w kierunku SARS-CoV-2- propozycja dla członków OIL w Szczecinie

Badanie w kierunku SARS-CoV-2- propozycja dla członków OIL w Szczecinie

Mając na uwadze duże zainteresowanie wykonaniem przesiewowego (profilaktycznego) badania w kierunku SARS-CoV-2 (COVID-19) przez lekarzy i lekarzy dentystów pracujących prywatnie - poza lecznictwem zamkniętym, Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie podjęła działania w celu umożliwienia wykonania takich badań naszym członkom w niższej cenie.

Informujemy o możliwości wykonania badań w kierunku SARS-CoV-2 (COVID-19) met. Real Time RT-PCR w cenie 380 zł.
Jest to cena specjalna dla lekarzy i lekarzy dentystów - członków OIL w Szczecinie.
Badanie będzie można wykonać w Diagnostyce Sp. z o.o. - Punkt Pobrań w Szczecinie ul. 3 Maja 25-27 już od wtorku 19.05.2020r.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie poniższego formularza zgłoszeniowego ( ceny oferowane obowiązywać będą tylko dla zweryfikowanych przez OIL w Szczecinie członków naszej Izby).
Po weryfikacji danych na wskazany adres mailowy przesłane zostanie potwierdzenie członkostwa w OIL w Szczecinie, które będzie konieczne do okazania przy zgłoszeniu się do Punktu Pobrań.

Zasady uczestnictwa w badaniu:

  1. Z  wydrukowanym mailem z OIL w Szczecinie będącym potwierdzeniem członkostwa w OIL w Szczecinie  należy udać się do Punktu Pobrań w Szczecinie przy ul. 3 Maja 25-27 (III p.) celem opłacenia badania.  
  2. Po opłaceniu badania każdy otrzyma dedykowany zestaw do pobrania wymazu z gardła, instrukcje pobrania i postępowania z zestawem oraz skierowanie na badanie. 
  3. Materiał pobiera badany samodzielnie -  poza Punktem Pobrań.
  4. Pobrany materiał wraz z wypełnionym skierowaniem (z pieczęcią i podpisem lekarza/lekarza dentysty) należy dostarczyć do Punktu Pobrań (ul. 3 Maja 25-27, IIIp.).
  5. W zestawie do pobrań znajduje się kod kreskowy na podstawie którego można odebrać wynik ze strony internetowej https://wyniki.diag.pl/

 

Formularz - badanie w kierunku SARS-CoV-2- propozycja dla członków OIL w Szczecinie

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Wyślij