tel. 91 487 49 36 biuro@oil.szczecin.pl

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie

OIL Sport, kultura i rekreacja Wydarzenia organizowane przez inne podmioty
VI Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wielobojach Rzutowych i Pentathlonie i X Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce

VI Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wielobojach Rzutowych i Pentathlonie i X Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce


6. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wielobojach Rzutowych i Pentathlonie

W dniu 5.06.2021 r. na Stadionie Miejskim w Toruniu ul. gen. J. Bema 23/29 odbędą się 6. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wielobojach Rzutowych i Pentathlonie.

Zawody organizowane będą równolegle z 29. Mistrzostwami Polski Masters w Pięcioboju Lekkoatletycznym i Mistrzostwami Polski Masters w Wielobojach Rzutowych.

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie ( kobieta, która ukończyła 30, a mężczyzna 35 rok życia ) zarówno w mistrzostwach weteranów jak i lekarzy.
Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open” .
Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi – kobiety i mężczyźni, po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów.

Rywalizacja w MPL odbywać się będzie w następujących konkurencjach:
1. Wieloboje rzutowe

  • pięciobój rzutowy –kula, dysk, oszczep, młot, ciężarek

2. Pentathlon

  •  (pięciobój klasyczny) – skok w dal, rzut oszczepem, 200 m, rzut dyskiem, M-1500 m. K-800 m.

Uwaga: Zgłoszenia można dokonać on-line na stronie http://kalkulator.atp-web.eu/ klikając na 29. MPM w Pięcioboju Klasycznym i Pięciobojach Rzutowych, 6. Mistrzostwa Polski Lekarzy.

Można również pobrać kartę zgłoszenia i komunikat organizacyjny ze strony https://www.pzlam.pl/pl/ W karcie zgłoszenia do mistrzostw należy zaznaczyć klasyfikację dodatkową.

Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są o wcześniejszy kontakt z organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504 101 375 lub e-mail julekp@onet.pl

Początek rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 9.00. W trakcie całych zawodów na stadionie będą obowiązywać stosowne zasady bezpieczeństwa związane z organizacją zawodów w czasie epidemii.

Więcej informacji o zawodach i programie mistrzostw na stronie https://www.pzlam.pl/pl/

 

10. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce

W dniach 25 -27.06.2021 r. na Stadion Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego, Adres: ul. Oczapowskiego 12, 10 – 718 Olsztyn. Zawody organizowane będą równolegle z 31. Mistrzostwami Polski Masters w Lekkiej Atletyce.

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie ( kobieta, która ukończyła 30, a mężczyzna 35 rok życia ) zarówno w mistrzostwach weteranów jak i lekarzy. Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open” .

Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów. Rywalizacja w MPL odbywać się będzie we wszystkich konkurencjach zgodnie z programem mistrzostw.

Rejestracja możliwa on-line na stronie http://zawodypzwla.atp-web.eu/.

Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są dodatkowo o wcześniejszy kontakt z organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504101375 lub e-mail julekp@onet.pl

Uwaga:  W karcie zgłoszenia do mistrzostw należy zaznaczyć klasyfikację dodatkową.

Wszelkie informacje o zawodach w tym również program zawodów, komunikat organizacyjny i karta zgłoszenia dostępne na stronie https://www.pzlam.pl/

W trakcie całych zawodów na stadionie będą obowiązywać stosowne zasady bezpieczeństwa związane z organizacją zawodów w czasie epidemii.

Więcej informacji o zawodach i programie mistrzostw na stronie https://www.pzlam.pl/pl/