tel. 91 487 49 36 biuro@oil.szczecin.pl

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie

OIL Sport, kultura i rekreacja Karty sportowo-rekreacyjne

Karty sportowo-rekreacyjne

KOMUNIKAT VanityStyle

Szanowni Państwo,
Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem Rady Ministrów z 21 grudnia br. i wprowadzeniem dodatkowych ograniczeń, od poniedziałku 28 grudnia br. do niedzieli 17 stycznia 2021r. usługi sportowo-rekreacyjne świadczone w obiektach sportowych nie będą dostępne dla posiadaczy kart FitProfit i FitSport. Pod linkiem przygotowaliśmy wyciąg z treści rozporządzenia, które niestety obejmuje wszystkie oferowane przez nas usługi świadczone przez obiekty sportowo - rekreacyjne.

Więcj informacji


Pracownik dokonujący wpłaty za abonament przy wykorzystaniu systemu PayU, chęć wzięcia udziału w akcji promocyjnej może zgłosić  indywidualnie poprzez wysłanie zgłoszenia mailowego na adres: infolinia@vanitystyle.pl, do dnia 30.11.2020r. Zwrot należności 50% ceny abonamentu, zostanie dokonany w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia.


Szanowni Państwo,

w dniu 15.10.2020r. na konferencji zwołanej przez Premiera i Ministra Zdrowia, pomimo wcześniejszych zapewnień rządu, że nie będzie kolejnego lockdown’u dla branży fitness, działalność basenów, aquaparków i siłowni zostanie zawieszona.

Restrykcje te mają obowiązywać od 17 października 2020 roku (najbliższa sobota).

Na czas zamknięcia obiektów sportowych oferujemy dostęp do usług online – Strefy VanityStyle, na której znajdą Państwo m.in.:
- ponad 200 różnorodnych treningów online (w tym dla całej rodziny),
- kurs jogi od podstaw,
- codzienne treningi na żywo,

- webinary z dietetykami,
- kody do treningów on-line prowadzonych przez nasze obiekty partnerskie,
- artykuły i video porady psychologów,
- materiały dla dzieci.

Jeśli dostęp do Strefy VanityStyle nie jest w stanie zastąpić Użytkownikom dostępu do obiektów sportowych na czas ich zamknięcia, a płatności za karty sportowe dokonywali za pośrednictwem PayU, mogą ubiegać się o zwrot środków poprzez wypełnienie formularza www.vanitystyle.pl/zgloszenie-zwrotu.

Jeżeli wpłata na listopad była pierwszą płatnością (wydanie nowej karty od listopada) wówczas zwrot musi być zgłoszony przez Platformę eVS  https://e.vanitystyle.pl/employee/login/ .

Informujemy, ze zgłoszenia zwrotu środków będą realizowane w kolejności wpłynięcia, dlatego bardzo prosimy o cierpliwość.

Przypominamy, że dokonanie zwrotu opłaty za kartę spowoduje jej dezaktywację i uniemożliwi logowanie do Strefy VanityStyle oraz korzystanie z obiektów sportowych po odwieszeniu działalności branży fitness.

Zachęcamy do pozostania z nami i korzystania ze Strefy VanityStyle.

 


Miło nam poinformować, iż dzięki zaangażowaniu Komisji ds. Kultury, Sportu i Rekreacji ORL w Szczecinie członkowie Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie uzyskali możliwość skorzystania z karnetów sportowo-rekreacyjnych.

W ramach jednej karty będziecie Państwo mogli korzystać z wielu dyscyplin takich jak: fitness, basen, siłownia, aqua aerobik, sauna, joga, taniec, pilates, sztuki walki, i inne…

Cena karty nielimitowanej FitProfit: 125,00 zł  - wyszukiwarka obiektów FitProfit: http://www.fitprofit.pl/obiekty
 

Cena karty na 8 wejść FitSport: 59,00 zł - wyszukiwarka obiektów FitSport: http://www.kartafitsport.pl/obiekty

Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy wypełnić poniższe rubryki swoimi danymi.
Po weryfikacji członkostwa w OIL w Szczecinie, Państwa e-mail zostanie przekazany do VanityStyle Sp. z o.o., która prześle na podany adres e-mail login i hasło niezbędne do zalogowania się na spersonalizowane konto służące do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym.
Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i zasadach korzystania z programu.

W przypadku pytań proszę o kontakt pod nr tel. 91 4874936 wew.116.

Informacje o programie:

 • Uruchomienie programu nastąpiło 01 marca 2018r.

 • Do 08 dnia każdego miesiąca członek Izby zainteresowany rozpoczęciem korzystania z karty zgłasza się wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (dostępny poniżej).

 • Otrzymane zgłoszenia (adresy e-mail) przekazywane są do realizatora programu.

 • Realizator (firma VanityStyle) przesyła na indywidualne adresy e-mail osób zgłoszonych wiadomość z linkiem aktywacyjnym, umożliwiającym dostęp do dedykowanej platformy internetowej gdzie po zalogowaniu zapoznają się Państwo z warunkami cenowymi i dokonają zakupu wybranej karty sportowo-rekreacyjnej poprzez system PayU.

 • Mail z linkiem aktywacyjnym zostanie wysłany po 08 dniu każdego miesiąca przez firmę VanityStyle z adresu: Noreply <evsnoreply@vanitystyle.pl>,  temat: Mail inicjujący - platforma Vanitystyle.

 • Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości generowanej z platformy należy poświęcić chwilę by odnaleźć wiadomość email, która została do Państwa wysłana. W tym celu prosimy o wejście na stronę: https://www.fitprofit.pl/brakmailievs gdzie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.

 • Platforma internetowa jest dostępna dla użytkowników od 01 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc przystąpienia do programu.

 • Termin dokonywania płatności do 14 dnia każdego miesiąca (na miesiąc następny).

 • Do 29 dnia każdego miesiąca karty w imiennych kopertach realizator wysyła do biura Izby, skąd członkowie Izby nowo przystępujący do programu je odbierają (brak możliwości przesyłania kart pocztą).

 • Posiadacze kart samodzielnie opłacają abonament w terminie do 14 dnia miesiąca (na miesiąc następny) poprzez system PayU.

 • Nieopłacenie abonamentu w wyznaczonym terminie jest traktowane jako rezygnacja w udziału w programie.

    

 

 

FitProfit/FitSport

Atrakcje dostępne w województwie zachodniopomorskim

FitHeroJunior

Miło nam poinformować, iż członkowie Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie uzyskali możliwość skorzystania z programu sportowo-rekreacyjnego FitProfit i FitSport. Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy wypełnić poniższe rubryki swoimi danymi. Po weryfikacji członkostwa w Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie Państwa e-mail zostanie przekazany do VanityStyle Sp. z o.o., która prześle na podany adres e-mail login i hasło niezbędne do zalogowania się na spersonalizowane konto służące do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym. Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i zasadach korzystania z programu.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

FIT PROFIT, FIT SPORT od 01.03.2021r.

*Wyrażenie zgód jest warunkiem przystąpienia do programu.

Po wyrażeniu poniższych zgód Administratorem Twoich danych będzie VanityStyle Sp. z o. o. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach podanych w poniższych zgodach przez czas konieczny do realizacji zadania. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż: 

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewicka 16/20, 01-230 Warszawa.
 • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem adresu email iod@vanitystyle.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu odwołania zgody udzielonej w tym zakresie lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, w zależności od tego które zdarzenie wystąpi wcześniej.
 • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty świadczące usługi serwisu i utrzymania systemów informatycznych, Pracownicy i Współpracownicy VanityStyle Sp. z o. o., podmioty prowadzące audyt oraz organy publiczne uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 • Masz następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie
prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację
prawo dostępu do danych
prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych
prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych
prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych
prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych
inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych


Szczegółowe informacje o przetwarzaniu znajdziesz pod linkiem: http://www.vanitystyle.pl/prywatnosc

 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
 • Podanie przez Ciebie danych jest niezbędne do realizacji usługi.

 

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Wyślij