tel. 91 487 49 36 biuro@oil.szczecin.pl

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie

OIL Sport, kultura i rekreacja Karty sportowo-rekreacyjne

Karty sportowo-rekreacyjne

KOMUNIKATY VanityStyle

(18.02.2021r.)
INFORMACJA O WALORYZACJI CEN

w związku z publikacją dokonaną przez Główny Urząd Statystyczny, której treść odnosi się do wskaźnika wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych, firma VanityStyle podjęła decyzję o wprowadzeniu zmiany cen w ramach Programu FitProfit i FitSport
Komunikat Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z dnia 15 stycznia 2021 r. w sprawie średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem w 2020 r.

!! Nowe ceny na evs będą obowiązywać od 1 marca 2021 r.

Od tego dnia do 20 dnia miesiąca dokonywane są wpłaty  na kwiecień.


w związku z dużą liczbą pytań o możliwość korzystania z treningów w obiektach sportowo-rekreacyjnych, które nadal prowadzą swoją działalność (zgodnie z rządowymi obostrzeniami), informujemy, że od 1 lutego 2021r. użytkownicy kart FitProfit i FitSport będą mogli korzystać z usług obiektów sportowo-rekreacyjnych. W chwili obecnej prowadzimy rozmowy z naszymi obiektami partnerskimi i doprecyzowujemy szczegóły funkcjonowania programów. Użytkownicy nadal mogą dokonywać zamówień oraz płatności na miesiąc luty 2021.

Jednocześnie informujemy, że w związku zawieszeniem dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych w styczniu b.r. Użytkownicy mogą złożyć wniosek o zwrot środków w pełnej wysokości abonamentu za miesiąc styczeń 2021r. [100%] .

W tym celu udostępniliśmy formularz na stronie internetowej: https://www.vanitystyle.pl/zgloszenie-zwrotu-styczen .

Informujemy, że proces realizacji zwrotów zostanie uruchomiony tuż po zakończonym okresie rozliczeniowym. Przypominamy, że Użytkownicy z aktywną kartą FitProfit/FitSport typu Pracownik mogą dbać o swoją kondycję i zdrowie, dzięki dostępowi 24/7 do Strefy On-Line VanityStyle (https://strefa.vanitystyle.pl ). 

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Pozdrawiamy

Zespół VanityStyle

 


Miło nam poinformować, iż dzięki zaangażowaniu Komisji ds. Kultury, Sportu i Rekreacji ORL w Szczecinie członkowie Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie uzyskali możliwość skorzystania z karnetów sportowo-rekreacyjnych.

W ramach jednej karty będziecie Państwo mogli korzystać z wielu dyscyplin takich jak: fitness, basen, siłownia, aqua aerobik, sauna, joga, taniec, pilates, sztuki walki, i inne…

Cena karty nielimitowanej FitProfit: 129,25 zł  - wyszukiwarka obiektów FitProfit: http://www.fitprofit.pl/obiekty
 

Cena karty na 8 wejść FitSport: 61,01 zł - wyszukiwarka obiektów FitSport: http://www.kartafitsport.pl/obiekty

Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy wypełnić poniższe rubryki swoimi danymi.
Po weryfikacji członkostwa w OIL w Szczecinie, Państwa e-mail zostanie przekazany do VanityStyle Sp. z o.o., która prześle na podany adres e-mail login i hasło niezbędne do zalogowania się na spersonalizowane konto służące do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym.
Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i zasadach korzystania z programu.

W przypadku pytań proszę o kontakt pod nr tel. 91 4874936 wew.116.

Informacje o programie:

 • Uruchomienie programu nastąpiło 01 marca 2018r.

 • Do 08 dnia każdego miesiąca członek Izby zainteresowany rozpoczęciem korzystania z karty zgłasza się wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (dostępny poniżej).

 • Otrzymane zgłoszenia (adresy e-mail) przekazywane są do realizatora programu.

 • Realizator (firma VanityStyle) przesyła na indywidualne adresy e-mail osób zgłoszonych wiadomość z linkiem aktywacyjnym, umożliwiającym dostęp do dedykowanej platformy internetowej gdzie po zalogowaniu zapoznają się Państwo z warunkami cenowymi i dokonają zakupu wybranej karty sportowo-rekreacyjnej poprzez system PayU.

 • Mail z linkiem aktywacyjnym zostanie wysłany po 08 dniu każdego miesiąca przez firmę VanityStyle z adresu: Noreply <evsnoreply@vanitystyle.pl>,  temat: Mail inicjujący - platforma Vanitystyle.

 • Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości generowanej z platformy należy poświęcić chwilę by odnaleźć wiadomość email, która została do Państwa wysłana. W tym celu prosimy o wejście na stronę: https://www.fitprofit.pl/brakmailievs gdzie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.

 • Platforma internetowa jest dostępna dla użytkowników od 01 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc przystąpienia do programu.

 • Termin dokonywania płatności do 14 dnia każdego miesiąca (na miesiąc następny).

 • Do 29 dnia każdego miesiąca karty w imiennych kopertach realizator wysyła do biura Izby, skąd członkowie Izby nowo przystępujący do programu je odbierają (brak możliwości przesyłania kart pocztą).

 • Posiadacze kart samodzielnie opłacają abonament w terminie do 14 dnia miesiąca (na miesiąc następny) poprzez system PayU.

 • Nieopłacenie abonamentu w wyznaczonym terminie jest traktowane jako rezygnacja w udziału w programie.

    

 

FitProfit/FitSport

Atrakcje dostępne w województwie zachodniopomorskim

Miło nam poinformować, iż członkowie Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie uzyskali możliwość skorzystania z programu sportowo-rekreacyjnego FitProfit i FitSport. Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy wypełnić poniższe rubryki swoimi danymi. Po weryfikacji członkostwa w Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie Państwa e-mail zostanie przekazany do VanityStyle Sp. z o.o., która prześle na podany adres e-mail login i hasło niezbędne do zalogowania się na spersonalizowane konto służące do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym. Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i zasadach korzystania z programu.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY