tel. 91 487 49 36 biuro@oil.szczecin.pl

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie

OIL Sport, kultura i rekreacja Karty sportowo-rekreacyjne

Karty sportowo-rekreacyjne


Miło nam poinformować, iż dzięki zaangażowaniu Komisji ds. Kultury, Sportu i Rekreacji ORL w Szczecinie członkowie Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie uzyskali możliwość skorzystania programu sportowo-rekreacyjnego FitProfit i FitSport.

 

wyszukiwarka obiektów FitProfit:
http://www.fitprofit.pl/obiekty

wyszukiwarka obiektów FitSport:
http://www.kartafitsport.pl/obiekty

 

Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy wypełnić poniższe rubryki swoimi danymi.
Po weryfikacji członkostwa w OIL w Szczecinie. Państwa e-mail zostanie przekazany do VanityStyle Sp. z o.o., która prześle na podany adres e-mail wiadomość z linkiem aktywacyjnym niezbędny do zalogowania się na spersonalizowane konto służące do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym.
Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i zasadach korzystania z programu.

W przypadku pytań proszę o kontakt pod nr tel. 91 4874936 wew.116.

Informacje o programie:

 • Uruchomienie programu nastąpiło 01 marca 2018r.

 • Do 08 dnia każdego miesiąca członek Izby zainteresowany rozpoczęciem korzystania z karty zgłasza się wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (dostępny poniżej).

 • Otrzymane zgłoszenia (adresy e-mail) przekazywane są do realizatora programu.

 • Realizator (firma VanityStyle) przesyła na indywidualne adresy e-mail osób zgłoszonych wiadomość z linkiem aktywacyjnym, umożliwiającym dostęp do dedykowanej platformy internetowej gdzie po zalogowaniu zapoznają się Państwo z warunkami cenowymi i dokonają zakupu wybranej karty sportowo-rekreacyjnej poprzez system PayU.

 • Mail z linkiem aktywacyjnym zostanie wysłany po 08 dniu każdego miesiąca przez firmę VanityStyle z adresu: Noreply <evsnoreply@vanitystyle.pl>,  temat: Mail inicjujący - platforma Vanitystyle.

 • Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości generowanej z platformy należy poświęcić chwilę by odnaleźć wiadomość email, która została do Państwa wysłana. W tym celu prosimy o wejście na stronę: https://www.fitprofit.pl/brakmailievs gdzie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.

 • Platforma internetowa jest dostępna dla użytkowników od 01 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc przystąpienia do programu.

 • Termin dokonywania płatności do 14 dnia każdego miesiąca (na miesiąc następny).

 • Do 29 dnia każdego miesiąca karty w imiennych kopertach realizator wysyła do biura Izby, skąd członkowie Izby nowo przystępujący do programu je odbierają (brak możliwości przesyłania kart pocztą).

 • Posiadacze kart samodzielnie opłacają abonament w terminie do 14 dnia miesiąca (na miesiąc następny) poprzez system PayU.

 • Nieopłacenie abonamentu w wyznaczonym terminie jest traktowane jako rezygnacja w udziału w programie.

     

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY