tel. 91 487 49 36 biuro@oil.szczecin.pl

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie

OIL Informacje różne Kalendarz "LEKARZE JAK Z BAJKI"

Kalendarz "LEKARZE JAK Z BAJKI"

Akcja "Lekarze jak z bajki".

Dzięki akcji "Lekarze jak z bajki" chcemy pokazać, że za przyłbicami, kombinezonami ciągle kryje się uśmiech, serdeczność i oddanie lekarzy chorym, a te nietypowe stroje - to konieczny element naszej rzeczywistości,
z którą musimy się oswoić. 

W niezwykłym kalendarzu w role m.in. Calineczki, Herkulesa, Alladyna, księżniczek i zwierzaków bajek wcielili się m.in. dr Konstanty Szułdrzyński - kierownik Centrum Terapii Pozaustrojowych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, dr Joanna Streb - małopolski konsultant wojewódzki w dziedzinie onkologii, dr hab. Marcin Krzanowski - zastępca dyrektora Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, dr Michał Kuboń - koordynator oddziału covid w Szpitalu Specjalistycznym im.J.Dietla w Krakowie, dr Łukasz Strzępek - ordynator Oddziału Chirurgii Szpitala Powiatowego w Bochni, a także lekarze rezydenci ze Szpitala im.S.Żeromskiego w Krakowie oraz Szpitala im.J.Dietla w Krakowie, którzy jako ochotnicy zgłosili się do pracy w tworzonych kilka miesięcy temu oddziałów leczenia pacjentówz covid.

 

Dochód z internetowej sprzedaży kalendarza przeznaczony zostanie na zakup środków ochrony osobistej dla pracowników szpitali.

poniżej przesyłam link do oferty wraz z pełny opisem:

https://www.fzp.com.pl/22-kalendarz-lekarz-jak-z-bajki

Zamówienia można składać drogą mailową na adres fundacja@fzp.com.pl bądź przez stronę internetową.