tel. 91 487 49 36 biuro@oil.szczecin.pl

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie

OIL Władze i struktura Izby Okręgowa Rada Lekarska
Skład Rady

Skład Rady

Prezes
dr n. med. Magda Wiśniewska

Od  2000r. związana z OIL w Szczecinie, 3. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie nefrologii, chorób wewnętrznych, diabetologii i transplantologii klinicznej. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 2 w Szczecinie. Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy.

Prezydium ORL
dr n. med. Agnieszka Ruchała-Tyszler

Wiceprezes ORL, przewodnicząca Komisji Stomatologicznej.  4. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Pracuje w ISPL w Szczecinie. Sekretarz Okregowej Komisji Wyborczej. Członek Komisji Etyki Lekarskiej. Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy.

dr n. med. Krzysztof Rękawek

Wiceprezes ORL. Specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Szczecinie. Członek Komisji ds. Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Komisji ds. Kształcenia Podyplomowego.

dr hab. n. med. Maciej Romanowski

Wiceprezes ORL. 2. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 2 w Szczecinie.

dr n. med. Marleta Zienkiewicz

Sekretarz ORL. Specjalista w dziedzinie milrobilogii lekarskiej. Pracuje w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie. Członek Komisji ds. Rejestracji i Prawa Wykonywania zawodu. Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy.

lek. Michał Bielewicz

Z-ca sekretarza ORL. Specjalista w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej. Pracuje w Specjalistycznym Szpitalu im. prof. Alfreda Sokołowskiego w Szczecinie-Zdunowie. Członek Komisji ds. Rejestracji Praktyk Prywatnych

dr n. med. Maciej Górski

Skarbnik ORL. 2. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie sstomatologii ogólnej i stomatologii zachowawczej z endodoncją. Prezes Zarządu Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej PUM. Członek Komisji Stomatologicznej, Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy

dr n. med. Grzegorz Czajkowski

Przewodniczący Komisji ds. Kultury, Sportu i Rekreacji. 2. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie medycyny ratunkowej i zdrowia publicznego. Lekarz Kierujący Oddziałem SOR w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie. Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy.

lek. Wiesław Kupiński

3. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie medycyny rodzinnej. Pracuje w NZOZ Medycyna Rodzinna w Szczecinie Grupa LUXMED. Wiceprzewodniczący Okręgowej Komisji Wyborczej, Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy.

dr n. med. Mariusz Pietrzak 

Przewodniczący Komisji ds. Kształcenia Podyplomowego. 4. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie. Prezes ORL 5 i 6. Kadencji. Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy.

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Sulikowski

Przewodniczący Komisji Etyki Lekarskiej. 3. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Szczecinie.

dr n. med. Łukasz Tyszler

Przewodniczący Komisji Socjalnej, Redaktor Naczelny Vox Medici. 2. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Pracuje w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Komisji Stomatologicznej, delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy.

dr n. med. Mariusz Zarzycki

3. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej “ZDROJE” w Szczecinie. Członek Komisji Rejestracji Praktyk Prywatnych, Komisji ds. Kultury, Sportu i Rekreacji, Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy

Członkowie ORL
lek. Sławomir Cyprys

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie. Członek Komisji Finansowej, Komisji Socjalnej, Komisji ds. Rejestracji i Prawa Wykonywania Zawodu, Komisji ds. Kultury, Sportu i Rekreacji, Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy.

dr n. med. Katarzyna Homa

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i diabetologii. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Szczecinie Członek Komisji ds. Kształcenia Podyplomowego, Komisji ds. Rejestracji i Prawa Wykonywania Zawodu.

lek. Tomasz Jarowicz

Przewodniczący Okręgowej Komisji Wyborczej. 2. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Prowadzi praktykę oraz pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku.  Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy

lek. Krzysztof Kozak

Przewodniczący Komisji ds. Kontaktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, Administracją Publiczną i Środowiskami Medycznymi. 6. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej. Przewodniczący Okręgowej Rady Lekarskiej 4. kadencji. 

dr n. med. Adam Kozłowski

Specjalista w dziedzinie stomatologii ogólnej. 2.kadencja w ORL. Prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną. Członek Komisji Stomatologicznej, Komisji Finansowej, Komisji ds. Kształcenia Podyplomowego

lek. dent. Kaja Lisak

Przewodnicząca Koła Młodego Lekarza. Pracuje prywatnej poradni stomatologicznej w Szczecinie. Członek Komisji Stomatologicznej, Komisji Socjalnej.

dr n. med. Janusz Malecha

Przewodniczący Komisji Finansowej. 4. Kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 2 w Szczecinie. Członek Okręgowej Komisji Wyborczej.

lek. Magdalena Mączka

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Szczecinie. Członek Komisji Socjalnej, Komisji ds. Kształcenia Podyplomowego, Komisji Etyki Lekarskiej.

lek. Karol Ptak

3. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i kardiologii. Współwłaściciel NZOZ Medicina w Kamieniu Pomorskim. Członek Komisji ds. Kultury, Sportu i Rekreacji, Komisji ds. Kontaktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, Administracją Publiczną i Środowiskami Medycznymi, Członek Kolegium Redakcyjnego Vox Medici.

dr n. med. Rafał Rzepka

1.kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii. W 7 kadencji Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 2 PUM w Szczecinie.

lek. Wiesław Sarapak

2. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie alergologii i chorób wewnętrznych. Pracuje w Szpitalu Miejskim w Świnoujściu. Członek Komisji ds. Kształcenia Podyplomowego.

lek. Franciszka Siadkowska

2. kadencja w ORL. Specjalista w dziedzinie medycyna szkolna, zdrowie publiczne, pediatria.  Pracuje w Zachodniopomorskim Oddziale NFZ. Członek Komisji ds. Kształcenia Podyplomowego.

dr n. med. Iwona Szydłowska

Specjalista w dziedzinie położnictwo i ginekologia. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Szczecinie. Członek Komisji ds. Kształcenia Podyplomowego, Członek Kolegium Redakcyjnego Vox Medici.

Lek. dent. Małgorzata Szydłowska

Przewodnicząca Komisji ds. Rejestracji i Prawa Wykonywania Zawodu. Specjalista w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Pracuje w ISPL w Szczecinie. Członek Komisji Stomatologicznej.

lek. Monika Szymańska

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i nefrologii. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej “ZDROJE” w Szczecinie.

lek. dent.Jerzy Szymczak

Właściciel podmiotu leczniczego w Szczecinie. Członek Komisji Stomatologicznej, Komisji ds. Kultury, Sportu i Rekreacji.

lek. dent. Beata Urbańska

Przewodnicząca Komisji Rejestracji Praktyk Prywatnych. Specjalista w dziedzinie stomatologii ogólnej. Właściciel podmiotu leczniczego w Szczecinie. Członek Komisji Stomatologicznej, Komisji ds. Kontaktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, Administracją Publiczną i Środowiskami Medycznymi.

dr n. med. Jerzy Wiatrow

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii, chorób wewnętrznych oraz nefrologii. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choszcznie.
Członek Komisji ds. Kształcenia Podyplomowego, Komisji Etyki Lekarskiej.