tel. 91 487 49 36 biuro@oil.szczecin.pl

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie

OIL Władze i struktura Izby Okręgowy Zjazd Lekarzy
Okręgowy Zjazd Lekarzy

Okręgowy Zjazd Lekarzy

Delegaci na Okręgowy Zjazd Lekarzy w porządu alfabetycznym:

1. Baczyński Paweł
2. Bąkowska-Cieciórska Irena
3. Białek Małgorzata
4. Bieleninik Arkadiusz
5. Bielewicz Michał
6. Blicharska-Czubara Katarzyna
7. Bukiel Krzysztof
8. Chruściel Mieczysław
9. Ciszewska Jadwiga
10. Cymbaluk Alicja
11. Cyprys Sławomir
12. Czajkowski Grzegorz
13. Czajkowski Zenon
14. Domańska-Wiktor Maria
15. Domański Leszek
16. Drozd Radosław
17. Dziewanowski Krzysztof
18. Elszkowski Robert
19. Franków Mirosław
20. Fuchs Henryk
21. Gonerko Paweł
22. Gostyński Janusz
23. Górski Maciej
24. Graczyk Włodzimierz
25. Halec Wojciech
26. Homa Katarzyna
27. Jarosz Konrad
28. Jarowicz Tomasz
29. Kiedrowska Ewa
30. Klimek Krzysztof
31. Klukowski Janusz Wojciech
32. Kładna Aleksandra
33. Kompf Bogusław
34. Kozak Krzysztof
35. Kozłowski Adam
36. Kupiński Wiesław
37. Lassocińska Krystyna
38. Lipski Mariusz
39. Lisak Kaja
40. Litwin Piotr
41. Malecha Janusz
42. Małecka Iwona
43. Markowicz Jan
44. Marzec-Lewenstein Ewa
45. Matysiak Anna
46. Mazurski Ireneusz
47. Mączka Magdalena
48. Mrożewski Maciej
49. Niedźwiedź Zygmunt
50. Nikodemski Tomasz
51. Nowińska Agnieszka
52. Pacholec Małgorzata
53. Peregud-Pogorzelski Jarosław
54. Pieńkowska-Machoy Elżbieta
55. Pietrzak Mariusz
56. Ptak Karol
57. Rawski Paweł
58. Rękawek Krzysztof
59. Romanowski Maciej
60. Różański Jacek
61. Ruchała-Tyszler Agnieszka
62. Rybkiewicz Marek
63. Rzepka Rafał
64. Sarapak Wiesław
65. Semanycz-Lemańczyk Jolanta
66. Siadkowska Franciszka
67. Sieńko Jerzy
68. Słojewski Marcin
69. Sporniak-Tutak Katarzyna
70. Spychalska Maria
71. Sulikowski Tadeusz
72. Szpindor Ewa
73. Szumigalska-Kozak Jolanta
74. Szydłowska Iwona
75. Szydłowska Małgorzata
76. Szymańska Monika
77. Szymczak Jerzy
78. Talerczyk Małgorzata
79. Teodorczyk Halina
80. Tomasik Małgorzata
81. Toporowska Bogumiła
82. Tyszler Łukasz
83. Urbańska Beata
84. Wiatrow Jerzy
85. Wiatrow Małgorzata
86. Wiśniewska Magda
87. Wojciechowski Grzegorz
88. Woźniak Sebastian
89. Wójtowicz Wojciech
90. Zarzycki Mariusz
91. Zienkiewicz Marleta
92. Ziętek Zbigniew
93. Żaczek Karolina
94. Żniniewicz Małgorzata
95. Żukiewicz Agnieszka